Naudiz

Dziesiąta runa starszego futharku.

 

Związana jest z rozterką, brakiem zdecydowania w podejmowaniu decyzji. Jej rysunek, to dwa kawałki drewna pocierane w celu rozniecenia ognia.

 

Naudiz zwraca uwagę na to, aby nie trwać w stanie niepewności i strapienia, tylko aby podjąć jakąkolwiek decyzję, która pozwoli wyjść z impasu. Jeśli coś ma się zdarzyć, nie wystarczy o tym myśleć. Trzeba podjąć decyzję i zrobić pierwszy krok. A potem być konsekwentnym w działaniu.

 

Runa Naudiz będzie wspierać nas, aby podejmowane decyzje były przemyślane i trafne. Dopilnuje, by konsekwentnie podążać drogą, którą się wybrało. Wtedy na horyzoncie pojawi się światełko nadziei i wyjdziemy z najtrudniejszych sytuacji. Jeżeli czujemy się przyciśnięci do ściany, wydaje się, że nie ma już żadnego wyjścia - Naudiz pomoże wziąć los w swoje ręce i zmienić tak niekorzystny układ. Nie ma potrzeby trwać w cierpieniu.

 

Wspomoże wszystkich niezdecydowanych, zastygłych w marazmie, aby ruszyć z miejsca. Odsunie rozterki dnia codziennego. Rozbudzi opór wobec wszystkiego, co staje nam na drodze rozwoju duchowego.

 

Energetycznie należy do kręgu POWIETRZA
Odpowiednik litery N.

ico
Statystyki www